Pomorska Platforma Współpracy - Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku


Czytaj więcej w temacie: Wydawca treści

Pomorska Platforma Współpracy

pomorska platforma współpracy


Jak dołączyć do Pomorskiej Platformy Współpracy na rzecz cudzoziemców na pomorskim rynku pracy?

 • Zapoznaj się z treścią Listu intencyjnego podpisanego przez podmioty zainteresowane wspieraniem cudzoziemców na regionalnym rynku pracy podczas inauguracji Pomorskiej Platformy Współpracy (PPW) w 2022 r.
   
 • Skontaktuj sie z nami mailem lub telefonicznie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie - w celu poznania Państwa oczekiwań, potrzeb i propozycji odbędziemy krótką rozmowę wyjaśniając założenia PPW. Koordynatorem projektu z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku jest Paweł Bardon, tel. 58 32 64 864, ppw@wup.gdansk.pl.
   
 • Zapoznaj się z Regulaminem przystąpienia do partnerstwa PPW, wypełnij formularz PPW i dostarcz oryginał dokumentu pocztą lub osobiście na adres biura: WUP w Gdańsku, 80-824 Gdańsk, ul. Podwale Przedmiejskie 30.
   
 • W przypadku zidentyfikowania zgodności zadeklarowanego obszaru współpracy i wkładu merytorycznego z celami partnerstwa podmiot zostanie wpisany na Listę partnerów * o czym zostaną Państwo powiadomieni, a na stronie http://wup.gdansk.pl/PPW potwierdzimy przystąpienie do współpracy.

  * - aktualna lista partnerów PPW do pobrania w załączniku poniżej 
Załączniki
Aktualna lista partnerów PPW.pdf (pdf, 192 KB)

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę