Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku


dwie z młode dziewczyny robia sobie selfie, w tle napisy: webinary warsztaty spotkania z doradcami zawodowymi 13-17 listoadaobraz robota, w tle napis sztuczna inteligencja nowe horyzonty zatrudnienia i przedsiębiorczości 17 listopadamłodzi ludzie, napis młodzi z powerem

Wielkie wydarzenie nadchodzi! Zapraszamy wszystkich uczniów, studentów, poszukujących pracy, przyszłych przedsiębiorców i tych, którzy już biznes prowadzą!


17 listopada 2023 r. będzie wyjątkowym dniem, bo wtedy na naszych kanałach na YouTube i Facebooku odbędzie się niesamowity panel inspiracyjno-motywacyjny! Będą prawdziwe, na żywo wystąpienia, które rozbudzą waszą pasję i pomogą odkryć nowe horyzonty w zatrudnieniu i biznesie.

Nasz temat przewodni brzmi: "Sztuczna Inteligencja: Nowe Horyzonty Zatrudnienia i Przedsiębiorczości". To nie lada okazja, żeby dowiedzieć się, jak AI zmienia rynek pracy i biznesu.

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości to wydarzenie regionalne, które odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości od 13 do 17 listopada 2023 r. na terenie województwa pomorskiego. Realizatorami wydarzenia są powiatowe urzędy pracy. Koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Sprawdź też inne wydarzenia realizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę