Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku


grafika z napisem - pomorskie dni przedsiębiorczości w wupgrafika z napisem pomorskie dni przedsiębiorczości w powiatachgrafika z napisem - młodzi z powerem
Pomorski Dzień Przedsiębiorczości jest wydarzeniem regionalnym - będzie odbywał się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości od 14 do 20 listopada 2022 r. na terenie powiatów województwa pomorskiego. Realizatorami przedsięwzięcia w poszczególnych powiatach będą powiatowe urzędy pracy, natomiast koordynatorem całości przedsięwzięcia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, a także osoby poszukujące pracy, zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

Wydarzenie centralne zorganizowane przez WUP w Gdańsku - panel inspiracyjno-motywacyjny z wystąpieniami na żywo - odbędzie się 16.11.2022 r. na kanale YouTube WUP w Gdańsku oraz na Facebook WUP w Gdańsku.

Tematem przewodnim będzie rozwój umiejętności i określenie dalszej ścieżki rozwoju zawodowego. W ramach panelu będzie można wysłuchać prelekcji i dyskusji inspirujących przedsiębiorców, wolontariuszy oraz psychologa.

Sprawdź też inne wydarzenia realizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę